Služby

E-shopy

Chcete začať podnikať? E-shop je presne to, čo potrebujete. Ponúkame Vám tvorbu e-shopu na mieru s CMS a ekonomickým systémom. Nemusíte platiť žiaden nájom za priestory, svoj biznis môžete rozbehnúť aj na internete.

Prezentačné stránky

Máte firmu a chcete ju zviditeľniť? Potom je pre Vás prezentačný web ako stvorený. Tieto weby sú vhodné pre malé aj stredné firmy, pretože sa vyznačujú jednoduchosťou, moderným dizajnom a prehľadným UI a UX.

Blogy

Blog slúži predovšetkým na sebaprezentovania, na prezentovanie svojich názorov a postojov. Často sa spája s konkrétnou témou alebo okruhom tém. Bloggerom sa môže stať každý. Stačí mať len chuť a vedieť písať pútavé články.

Responzívny dizajn

Súčasťou každého moderného webu v dnešnej dobe by mal byť responzívny design. Ide o spôsob kódovania designu tak, aby sa prehľadne zobrazil aj pri zmene veľkosti obrazovky.

SEO optimalizácia webu

Pri tvorbe webových stránok je veľmi dôležité dodržať pravidlá, ktoré Vašu stránku posúvajú vyššie vo výsledkoch vyhľadávania. SEO optimalizácia je spätá aj s obsahom stránky, s ktorým Vám radi poradíme.

Copywriting

Neviete si poradiť s obsahom stránky? Nevadí! Text napíšeme za Vás a budeme pri tom dbať na SEO pravidlá, ktoré zaručia, že sa Vaša stránka dostane na popredné priečky vyhľadávačov.

Internetové portály

Chcete vytvoriť zľavový alebo inzertný portál? Internetový portál je jedna z možných ciest, ako si zarobiť na internete bez námahy. Podstatný je pútavý a moderný design.

Grafické práce

Venujeme sa tvorbe grafiky pre marketingové materiály či prezentáciu na internete. Po vytvorení grafiky Vám vieme požadované materiály poslať rovno do tlače, takže sa nemusíte o nič starať.

Tvorba webových stránok

Tvoríme webové stránky rôznych druhov. Od jednoduchých jednoproduktových stránok až po zložité portály a e-shopy s CMS a ekonomickým systémom - a to všetko pod "jednou strechou".