O nás

Tím Rays.sk vznikol začiatkom roku 2016. Venujeme sa tvorbe webových stránok a aplikácií na mieru. Na vylepšenie našich služieb a zvýšenie komfortu našich zákazníkov sme začali vyvíjať vlastný redakčný systém (ďalej CMS) Rays.sk. Tento systém umožňuje našim klientom kompletne spravovať obsah stránky, t.j. celková správa obsahu, podstránok, apod. 

 

Systém Rays.sk je v štádiu vývoja, preto sa aj Vy môžete podieľať na jeho rozširovaní a vyvíjaní. Práve pracujeme na ekonomickom systéme, ktorý bude súčasťou CMS. Vývojom tohto ekonomického systému chceme uľahčiť prácu mnohým podnikateľom vo forme správy účtovníctva. Systém sa postará o Vaše financie, faktúry, objednávky, či klientov. Chýbať nebude ani skladový systém, ktorý si nájde svoje uplatnenie najmä v e-shopoch. 

 

Poskytujeme kompletnú tvorbu webových stránok s dôrazom na moderný a prehľadný design, SEO optimalizáciu a responzivitu stránky. Tvorbou webovej stránky u nás sa stávate súčasťou našich skúseností, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu našich služieb.

 

Technológie, ktoré používame:

frontend: HTML, CSS, Bootstrap

backend: PHP, Laravel Framework, Lumen Framework, Javascript, jQuery

databázy: MySQL, MariaDB, SQL

 

Pozrite si tiež ponuku našich služieb