Naše zásady

RESPONZÍVNY DESIGN

Naše stránky tvoríme výhradne s responzívnym designom, aby sa tak zaručila kompatibilita so širokým spektrom rozlíšení display-ov.

MINIMALIZMUS

Design stránok sa v dnešnej dobe rýchlo mení a my sa mu snažíme prispôsobiť. Minimalistickým designom je zaručený moderný vzhľad a pútavosť webovej stránky.

SEO optimalizácia

Našou prioritou je dodržanie všetkých SEO pravidiel, aby sa tak vaša stránka dostala na popredné miesta vyhľadávačov.

Ako prebieha tvorba?

Kontaktujte nás

Kontaktovať nás môžete telefonicky, e-mailom, alebo vyplnením kontaktného formulára. Náš tím Vás v zápätí osloví a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe tvorby Vašej webovej stránky.

Predstava o stránke

Ak máte konkrétne predstavy, ako by mala Vaša stránka vyzerať, prekonzultujeme ich s Vami. Ak nechávate dizajnérom voľnú ruku, tak sa o kompletný návrh postarajú oni a Vám bude dodaný len návrh na schválenie. Zaručený je moderný a pútavý design. V prvom rade sa zhotovuje tzv. "wireframe" (= kostra) stránky, aby sa dosiahla lepšia predstava o jej vzhľade.

Grafický návrh

Po prekonzultovaní hrubej predstavy vzhľadu stránky začnú naši dizajnéri pracovať na jej grafickom návrhu. Po jeho zhotovení Vám bude tento návrh ihneď odoslaný na Váš e-mail.

Schválenie grafického návrhu

Akonáhle obdržíte grafický návrh, môžete ho ihneď schváliť, niečo pozmeniť alebo upraviť (napr. rozloženie prvkov). Detailné zmeny, ako napríklad písmo, farba, apod., sa môžu upraviť aj po zhotovení webovej stránky.

Zmluva o dielo

Po schválení grafického návrhu Vám bude zaslaná zmluva o dielo, kde sú stanovené všetky naše aj Vaše povinnosti. Je v nej stanovená cena, deadline, funkcionalita stránky, apod. Podpísanie zmluvy sa rieši osobným stretnutím alebo poštou.

Kódovanie a programovanie stránky

Po podpísaní zmluvy o dielo začínajú práce na Vašej webovej stránke. V prvom rade sa kóduje design, neskôr sa do stránky doprogramujú vopred určené funkcie.

Napojenie na redakčný systém

Vaša stránka sa počas programovania napojí na náš redakčný systém Rays.sk. Jej vývoj pokračuje cez tento systém programátorom.

Testovanie stránky

Po zhotovení stránky sa Vaša webová stránka dôkladne otestuje. Testovanie stránky spočíva v prezretí stránky na rôznych zariadeniach, prehliadačoch, monitoroch, operačných systémoch, aby sa tak predišlo prípadným chybám. Taktiež sa testujú všetky požadované funkcie. Počas testovania je zaobstaraný aj hosting spolu s doménou. Ak doménu nemáte zakúpenú, urobíme to za Vás.

Odovzdanie na kontrolu

Po úspešnom otestovaní stránky Vám je stránka odovzdaná. Vy ju po dobu 7 dní budete môcť taktiež testovať a kontrolovať. Spolu so stránkou Vám budú poskytnuté aj prihlasovacie údaje do redakčného systému a samotný manuál.

Platba

Po Vašom otestovaní stránky a vykonaní všetkých Vašich požiadavok (ak nejaké sú) sa vykoná platba. Platbu môžete vykonať prevodom na účet, cez Paypal, v hotovosti, apod. Po vyplatení môže byť stránka ihneď vypustená do sveta.

Povedali o nás